محل کلینیک

اصفهان نجف‌آباد، خیابان شریعتی -سه راه فرهنگ - مجتمع نکین- طبقه پنجم

رزرو نوبت

031-42316924

روزهای کاری

دوشنبه -سه شنبه - پنج شنبه

پروفایلو

محتوای جدول

پروفایلو یکی از روش های جوانسازی پوست مانند بوتاکس و فیلر است که کلینیک سرو به شما پیشنهاد می کند اما قبل از انجام تزریق ژل پروفایلو مراقبت های را مطالعه نمایید تا نتیجه بهتری از آن بدست آورید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

پروفایلو چیست؟

هنگامی که صحبت از جوانسازی پوست به میان می آید، پروفایلو یک درمان غیر جراحی، تحول آفرین و جدید در زمینه پوست است که علاوه بر رفع چروک و خطوط صورت، مواردی همچون حالت ارتجاعی، بافت و رطوبت پوست را نیز بهبود می بخشد.
این روش درمانی کسانی را هدف قرار می دهد که به علائم آشکار پیری در پوست خود دچار شده اند، در پوست همگام با افزایش سن، تولید کلاژن و الاستین کاهش می یابد و این کلاژن و الاستین هستند که سبب ایجاد ظاهر تندرست و پر حجم پوست می شوند.
پروفایلو صورت برای نواحی مختلف صورت استفاده می شود، با این حال نیز می تواند به طور موثر برای جوانسازی گردن، نواحی شانه و جلوی سینه، بازو، زانو و دست استفاده شود.

مزایای تزریق ژل پروفایلو چیست؟

تزریق ژل پروفایلو برخلاف فیلر های پوستی دیگر به جای جایگزینی حجم از دست رفته، قادر است تا حجم از دست رفته را دوباره احیا کرده و به دلیل توزیع پذیری بالای خود در نواحی نیازمند حجم، قرار گیرد.
مزایا و معایب پروفایلو آن را به درمانی ایده آل برای بهبود حالت ارتجاعی و سفتی پوست در نواحی همچون: گردن، صورت و دست ها بدون ایجاد ظاهری مصنوعی تبدیل کرده است.
اغلب افراد جهت سفتی و رفع افتادگی پوست، انجام درمان  ژل پروفایلو در نواحی بین گونه و چانه را تقاضا می کنند. پروفایلو صورت نتایجی قابل توجه را در زمینه کشیدگی پوست به ارمغان آورده و ظرف تنها 8 هفته ظاهر ناحیه بین گونه و چانه را بهبود می بخشد. توصیه ما این است که این فرایند در دو جلسه درمانی با فاصله 4 هفته انجام شود.

نقاط تزریق Profhilo  شامل گردن، نواحی شانه و جلوی سینه، بازو، زانو و دست می باشد

ژل پروفایلو چگونه ساخته می شود

ژل Profhilo  چگونه ساخته شد ؟

پروفایلو از هیالورونیک اسید ساخته شده و با داشتن تکنولوژی پیشرفته به بازسازی ساختارهای پوست کمک می کند. این ماده به طرز موثری تولید الاستین و کلاژن طبیعی را در پوست تحریک کرده و به پوست طراوت و ظاهری دوباره می بخشد.
پروفایلو به دلیل رهایش آهسته هیالورونیک اسید تولید 4 نوع مختلف کلاژن و الاستین را تحریک می کند که به بهبود چشمگیر کیفیت بافت پوست منجر می شود. در حال حاضر، این جوانساز پوست تنها محصولی است که می تواند تولید طبیعی تمامی 4 نوع کلاژن و الاستین را تحریک میکند و این ویژگی، ژل پروفایلو را به محصولی بی همتا تبدیل کرده است.
از آنجایی که این درمان در مدت اندکی نتیجه میدهد میتواند یک گزینه عالی برای افرادی به شمار رفته که با مواردی چون افزایش سن، خستگی یا تیرگی پوست و کاهش حجم صورت مقابله می کنند.

بهتر است قبل از استفاده از ژل Profhilo  با یک پزشک مشاوره کنید و از انجام این جوانساز در آرایشگاه ها و مراکز زیبایی بدون نظر پزشک خودداری نمایید.

مدت اثر طولانی:

ترکیب پیچیده پروفایلو باعث میشودکه اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا تا ۸ برابر بیشتر دربرابر تخریب مقاومت داشته باشد.

ویسکوزینه پایین:

ویسکوزینه پایین پروفایلو باعث میشود که این اسید هیالورونیک قابل تزریق با سوزن گیج ۲۹ باشد. این مساله هم درد تزریق را کمتر میکند. هم توزیع اسید هیالورونیک در پوست بهتر میشود.

تاثیرات پروفایلو چگونه است؟

اثرات ژل پروفایلو

آهسته رهش بودن:

اسید هیالورونیک با وزن ملکولی پایین به آرامی از ترکیب پروفایلو جدا میشود. در نتیجه التهاب کمی ایجاد می شود.

سازگاری زیاد:

اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا توسط عوامل شیمیایی به هم متصل نشده بنابراین سازگاری آن با پوست بسیار زیاد میباشد.

نتیجه تزریق ژل پروفایلو چیست؟

نتایج تزریق ژل پروفایلو می تواند فوری باشد. مراجعه کنندگان کلینیک سرو اندکی پس از انجام فرایند تزریق فیلر، متوجه داشتن ظاهری طبیعی و جوان در نواحی مورد نظر می شوند. افزایش سفتی، حالت ارتجاعی و بهبود کلی کیفیت پوست می تواند پس از گذشت 6 ماه از درمان نمایان شود.

افزایش سفتی، حالت ارتجاعی و بهبود کلی کیفیت پوست می تواند پس از گذشت 6 ماه از درمان نمایان می شوند. با این حال، این مورد به مقدار اصلاح مورد نیاز، سن فرد و سبک زندگی او بستگی خواهد داشت. برای دریافت بهترین نتایج تزریق 2 میلی لیتر از پروفیلو 1 ماه پس از درمان اولیه توصیه می شود. همچنین بسته به پاسخ بدن به درمان، جهت حفظ نتایج به دست آمده جلسات درمانی بعدی برای بیمار برنامه ریزی می شوند.